Hollywood life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hollywood life


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Hilary: "Necu Snimiti Album U Skorije Vreme" :(((((((((((

Ići dole 
AutorPoruka
roberta_bg

roberta_bg


Broj poruka : 319
Datum upisa : 24.03.2010

Hilary: "Necu Snimiti Album U Skorije Vreme" :((((((((((( Empty
PočaljiNaslov: Hilary: "Necu Snimiti Album U Skorije Vreme" :(((((((((((   Hilary: "Necu Snimiti Album U Skorije Vreme" :((((((((((( EmptyČet Mar 25, 2010 11:10 pm

Hilary je skoro u jednom interviju rekla da ne namerava da uskoro snimi album.

I dok je njena muzicka karijera stopirana,Hilary ce u narednom periodu biti veoma zauzeta. Treba da joj izadju dva filma,jedan od njih je i "Prica O Bonnie & Clyde" ("The Story of Bonnie & Clyde"),takodje radi i na modnoj liniji "Femme" koja bi trebala da izadje u Septembru ili Oktobru.

"Ne zelim da zurim sa povratkom u studio",rekla je Hilary,"Volim muziku,ali trenutno imam dosta drugih obaveze,tako da ne zelim da mi bude previse".

Takodje je rekla da pise pesme,ali da ih nece skoro snimiti:
"Dodje mi momenat kada imam ideju za pesme.Tad je zapisem ili snimim na diktafon,tako da ih ne zaboravim".

O vaznosti muzke za nju,Hilary kaze:
"Ne znam da li tu ljubav prema muzici mogu opisati recima. Verovatno ne."-rekla je mlada zvezda. "Muziku slusam svakodnevno. Zaista ne bih mogla da zamislim svoj dan bez nje. Volim da slusam nove izvodjace i njihove pesme,narocito tekstove",rekla je za kraj Hil.

Nazad na vrh Ići dole
 
Hilary: "Necu Snimiti Album U Skorije Vreme" :(((((((((((
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dulce ima" klona"..:)
» Hilary u Srbiji
» Wiliam y Maite juntos en ,,Cuna de Lobos"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Hollywood life :: Hollywood stars :: Music stars :: Solo pevacice :: Hilary Duff-
Skoči na: